Blog > Komentarze do wpisu
Prośba o 1% podatku

        Może trochę późno, bo przecież już 1,5 miesiąca minęło nowego roku. Jak zawsze proszę ludzi o dobrych serduszkach o 1% podatku na moje subkonto, na moje leczenie i rehabilitację. 

           Zwracam się z wielką prośbą do Osób, które nie zdecydowali      jeszcze, komu mogą przekazać     1% swojego podatku. Proszę        również o rozpowszechnienie (udostępnienie) mojej prośby.   

Jestem chora na stwardnienie rozsiane.

Możecie mi Państwo bardzo pomóc w drogim leczeniu i rehabilitacji,

przekazując 1% podatku na:

OPP   - Fundacja Dobro Powraca

KRS    -    0000338878

dopisując  w rubryce cel szczegółowy :  Helena Hackiewicz-Makal

 O mnie

 

Od wielu lat borykam się z chorobą stwardnienie rozsiane (SM).  Cały czas walczę. Wiem, że nie mogę się poddać i że dopóki walczę, jestem zwycięzcą. Czasami upadam, ale podnoszę się i dalej walczę. Poruszam się obecnie w domu przy pomocy balkonika. Na spacer wyjeżdżam wózkiem inwalidzkim. Nie potrafię wykonać wielu czynności, z czym trudno jest się pogodzić. Muszę ciągle przyjmować leki i korzystać z rehabilitacji.

Fundacja Dobro Powraca umożliwia wsparcie finansowe chorym w walce z tą nieprzewidywalną chorobą. Fundusze zgromadzone na subkoncie, pomogą mi  korzystać  z leczenia i rehabilitacji i m.in. pojechać do specjalistycznego ośrodka dla chorych na SM (KOMR w Dąbku).

Proszę o wsparcie i ewentualne rozpowszechnienie mojej prośby.                  

Wszystkim darczyńcom z góry bardzo dziękuję.

                                  Helena Hackiewicz-Makal

http://helen.blox.pl/html 

 

 

piątek, 16 lutego 2018, helen_sm

Polecane wpisy